مزیت‌ها و شاخصه‌های ممتاز و ویژه اسپان باند ترنج اسپان:

مزیت اسپان باند ترنج اسپان

شرکت ترنج اسپان با بهره گیری از جدیدترین خط تولیدهای موجود و با دانش متخصصین فنی خود اقدام به تولید و عرضه انواع اسپان باند کرده است. این شرکت آمادگی ارائه محصولات خود، حتی با عرض ۳۲۰۰ میلی‌متر و در عرض‌های استاندارد دیگر رایج در بازار را دارا می‌باشد.

همان طور که اشاره شد اسپان باندهای تولیدی این شرکت دارای مزیت‌هایی نسبت به رقبای خود می‌باشد که از جمله از آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت.

مزیت اسپان باند ترنج اسپان

مزیت‌های اسپان باند ترنج اسپان

  • زیر دست عالی:

 محصولات اسپان باند شرکت ترنج اسپان دارای زیردستی همانند پارچه می‌باشند در حالی که بسیاری از محصولات موجود در بازار دارای زیر دستی شبیه لایی پلاستیک هستند.

  • تنفس پذیری مناسب:

 با توجه به ساختار پارچه‌ای و توجه به نوع اتصال و دقت اتصال فیلامنت ها، محصول تولیدی این شرکت دارای حداکثر قدرت تنفس پذیری است.

  • پوشش مناسب:

 محصولات اسپان باند شرکت ترنج اسپان با بهره گیری از دانش متخصصان مجرب این شرکت تولید شده است که در نهایت، پوششی کاملا مناسب را ارائه می‌نماید.

  • استحکام کششی:

 به دلیل استفاده از سیستم پیشرفته برای آرایش داینامیکی فیلامنت‌ها، محصول شرکت دارای مقاومت قدرت کششی بالا در هر دو جهت پارچه است.

نرمی و خشکی مناسب با توجه به خواست و نوع کاربرد مورد انتظار مشتری:

 متخصصین شرکت ترنج اسپان توانایی طراحی محصولی بسیار نرم و لطیف تا محصول خشک مورد نیاز مشتری را با توجه به نوع مصرف و صنایع مربوطه دارا می‌باشند.

برخی دیگر ار ویژگی‌های ممتاز محصولات ما:
در صورت نیاز مشتریان محترم، این شرکت قابلیت تولید انواع محصولات با ویژگی‌ها و خصوصیات مختلفی شامل آنتی استاتیک، آنتی باکتریال، ضد uv، و… را دارا می‌باشد.

جمع بندی:

همان طور که می‌دانید اسپان باند محصولی است که در صنایع مختلف و گسترده‌ای همچون پزشکی، بسته بندی، کشاورزی، فیلتراسیون، هوانوردی، مبلمان و دکوراسیون و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین برای هر کاربرد خصوصیات مختلفی باید در محصول تولیدی در نظر گرفته شود. شرکت ترنج اسپان با توجه به هر کاربرد اسپان باندهای مناسبی را برای هر صنعت و مشتری آماده و تولید کرده است.

با تقدیم احترام

مجموعه ترنج اسپان

2 دیدگاه برای “مزیت‌ها و شاخصه‌های ممتاز و ویژه اسپان باند ترنج اسپان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.